NEMOKAMAS PRISTATYMAS
ÜLE 100 000 RAHULOLEVA KLIENDI

Bendrosios sąlygos

1.   BENDROSIOS SĄLYGOS

Elektroninė parduotuvė priklauso įmonei Edututor Oy (įmonės kodas: 2357972-1). Bendrosios sąlygos ir taisyklės galioja visiems elektroninės parduotuvės (toliau EP) klientams. EP pasilieka teisę keisti šias sąlygas vienašališkai ir be išankstinio įspėjimo.

Sąlygų pakeitimai įsigalioja iš karto, jeigu įstatymai nenumato kitaip.

EP neatsako už žalą, kuri gali kilti dėl force majeure. EP privalo kuo skubiau pranešti savo klientams apie kilusį force majeure.

 

2. KLIENTAI

EP parduoda prekes ir paslaugas privatiems ir verslo klientams. Pardavimai atitinka Europos Sąjungoje galiojančius teisės aktus ir nepažeidžia vartotojų teisių. Prekybiniai susitarimai tarp kliento ir EP yra numatyti galiojančių teisės aktų.

Klientas privalo pateikti išsamią ir tikslią kontaktinę informaciją: savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir jeigu galima elektroninio pašto adresą. Verslo klientai turi nurodyti įmonės įmonės kodą, registracijos adresą, kontaktinį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, taip pat pristatymo adresą, jeigu jis skiriasi nuo registracijos adreso. Užsakymų pristatymo laiką įtakoja prekės gamintojas.

Siuntų pristatymo laikas ir data priklauso nuo prekės gamintojo. EP neatsako už užsakytų prekių vėlavimą, kuris įvyko ne dėl EP kaltės.

Privatumas: klientų duomenys yra saugomi EP registre ir yra naudojama vienašališkai tik santykiams su klientu pagrįsti.

Klientas turi teisę nesutikti, kad jo duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais ir gali kontroliuoti savo asmeninių duomenų naudojimą susisiekęs su EP klientų aptarnavimo centru.

 

3. PREKĖS IR KAINOS

Visos kainos yra nurodytos su PVM.

Užsakytos prekės pristatomos už tokią kainą, kuri buvo nurodyta užsakymo pateikimo metu, net ir tuo atveju, jeigu vėliau kaina elektroninėje parduotuvėje pasikeitė.

Kainos pokyčius nulemia svyruojanti situacija rinkoje. Remiantis vartotojų apsaugos įstatymu klientas turi teisę atšaukti užsakymą ir prekes grąžinti.

Prekės ir paslaugos yra parduodamos tokios, kokios yra ir nurodyta aprašymuose.

 

4. Apmokėjimas

Visus galimus apmokėjimo būdus rasite elektroninės parduotuvės puslapyje.

 

5. Pristatymo būdai

Visų galimų pristatymo būdų sąrašą rasite elektroninės parduotuvės puslapyje. Užsakymai paruošiami vidutiniškai per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Remiantis vartotojų apsaugos įstatymu klientas turi teisę užsakytas prekes grąžinti. Verslo klientai prekes gali grąžinti pagal susitarimą. Grąžinimo sąlygos nurodytos elektroninės parduotuvės puslapyje.

 

6. Garantija ir atsakomybė

Prekės garantija yra nurodyta prekės aprašymo skiltyje. Klientas privalo susipažinti su garantijos sąlygomis prieš pradedant naudoti produktą. Garantijos sąlygos nurodytos instrukcijoje arba gamintojo internetinėje svetainėje.

EP yra atsakinga už brokuotas prekes, apie kurias klientas įsipareigoja pranešti per 3-5 darbo dienas. 

 

7. Garantija

Skundų nagrinėjimo tvarka nurodyta atskirai elektroninės parduotuvės sąlygose ir taisyklėse.

 

8. EP atsakomybė

Prekės ir paslaugos parduodamos tokios, kokios yra. EP neatsako už prekes su defektais, kurios nulėmė tiesioginių ar netiesioginių pajamų praradimą,

Visos EP atsakomybės yra nurodytos šiose sąlygose ir taisyklėse. Prekių su defektais grąžinimas yra apribotas, nes sunku įvertinti ir nustatyti gaminio kainą.

 

please wait...